Jihlava

Navštivte naše hřiště

Golf Jihlava

49°20′ 31.06″ N, 15°39′ 7.74″ E

Golfový areál Příseka, 58291 Příseka

721 111 612

rohova@golf-jihlava.cz

www.golf-jihlava.cz

Golfový areál se nachází v samém středu Českomoravské vrchoviny nad obcí Příseka malé vesničce nedaleko krajského města Jihlava.  Po kterém také dostalo naše hřiště název Golf Jihlava. 

Při projektování areálu jsme spolupracovali s architektem Ing. Jiřím Veldenem. Maximálně jsme se snažili využít prostor zhruba 10 ha. Vznikl velice přehledný 250 metrů dlouhý driving range s target greeny a 3 jamky akademie PAR 3,4,3 a dále chipping s puttingem. 

K nim jsme ve druhé polovině roku 2016 přidali další 3 jamky PAR 4,3,4. Celkem má tedy tréninková akademie 6 jamek a PAR 21 a je normována pro HCP 36 a vyšší.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


Zažijete na golfovém hřišti 8 km od Jihlavy, za obcí Příseka. Návštěvníky čeká 300 m dlouhý driving range, 6 jamková akademie, putting a chipping green. Tréninkové plochy jsou přístupné bez omezení výkonnosti.V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
V tuto chvíli pro Vás nemá hřiště žádnou nabídku.

Zajímavosti

Svišť se vrací a znovu láká rodiny k novému sportu

Vzpomínáte na úspěšnou kampaň , kterou se Česká golfová federace snažila přivést ve spolupráci se Seznam.cz na hřiště nové golfisty? Také letos chceme ukázat golf jako zdravý sport pro širokou veřejnost, vhodný pro celé...

všechny zajímavosti

Víte, že

Driving Range

Kroky začínajících hráčů směřují nejčastěji na driving range. Jedná se o cvičnou louku s řadou odpališť, kde bok po boku trénují jak profesionálové, tak začátečníci. Začínající golfisté odpalují ze speciálních rohoží, naopak zkušení hráči preferují hrát své míčky z trávy. Při odpalování z trávy je nutné přesně dodržet pokyny hřiště a míče odpalovat pouze z vyznačených míst.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 116 hřišť

Navštivte jedno
z 116 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Bydlet pod Brdy = milovat golf

PilsnerGolf Resort Hořehledy

přehled akcí
© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde