#golfovizavislaci


David Pastrňák

Jeden z našich závisláků, kterého jste mohli potkat i na Czech Masters je známý hokejový útočník Boston Bruins David Pastrňák #88. David je velký golfový fanoušek „Hrozně rád tenhle sport hraju a rád se na něj dívám. Je paráda, když mám během sezony čas, to si lehnu na gauč a koukám na nejlepší hráče světa,“ svěril se Pastrňák pro isportblesk.cz.

Richard Lewis

Opravdovým golfovým nadšencem je Richard Lewis. V roce 2010 nastavil rekord odehraných jamek za jeden kalendářní rok na celkem 11.000! Všechny tyto jamky odehrál v Irvingu v Texasu, Four Seasons Resort and Club.

Samuel L. Jackson

Mezi golfové závisláky patří třeba herec Samuel L. Jackson. Hvězda Pulp Fictionu má dokonce ve smlouvě, že může během natáčení hrát golf dvakrát týdně.

Celine Dion

Ke golfovým závislákům patří také slavná kanadská zpěvačka Celine Dion. Nejenže ho hraje, dokonce má i své vlastní hřiště - Le Mirage Golf Clubu v quebeckém Terrebonne.

Filip Tomsa

Hned jak jsem začal s golfem, hodně mě to chytlo. Golf je tak trochu adrenalinový sport, každá rána je důležitá.

Martina Straka

Golf pro mě byl skvělým doplňkem už během mé hokejové kariéry, jen jsem ho nemohl hrát tak často. Dává mi ohromný pocit uspokojení a vnitřního klidu.


Zajímavosti

Staňte se součástí udržitelného rozvoje

„ Zacházej se Zemí dobře. Nezdědil jsi ji od svých předků, ale dlužíš ji svým dětem. “ Dochované indiánské přísloví odkazuje k myšlence udržitelnosti, která není objevem moderní společnosti, ale tvořila podstatu moudrosti...

všechny zajímavosti

Víte, že

Osmnáct jamek

Standardní hřiště se skládá z osmnácti jamek s normou 72 ran. Existují však hřiště dvanáctijamkové, devítijamkové, nebo dokonce jen šesti jamkami. Nejsou však ani vyjímkou resorty s 27, 36 i více jamkami. 

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 113 hřišť

Navštivte jedno
z 113 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Bydlet pod Brdy = milovat golf

PilsnerGolf Resort Hořehledy

přehled akcí
© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde